Зворотний зв’язок

  product product

  Крупи горохові

  Фасування:
  1000 г
  50 кг
  24 грн *
  Замовити
  * - рекомендована ціна продажу
  Умови оплати і доставки

  Горохові крупи з давніх часів відомі своїми винятковими корисними властивостями. Ці бобові особливі великим вмістом рослинних білкових сполук, завдяки яким страви з гороху є ситними та можуть стати хорошим джерелом протеїну в щоденному раціоні людини.

  Горох колотий, шліфований від торгової марки «ЕКОР» – це відбірне зерно сорту лущильного гороху з родини бобових, яке має насичено-жовтий колір та характеризується гладкою поверхнею горошини.

  Перед тим, як потрапити на полиці магазинів, кожне ядро гороху проходить три етапи очистки, пропарювання, сушку, фракціонування, окремо сортується, провіюється, шліфується та полірується, після чого, горох пакується та зберігається на наших складах готової продукції, а згодом – на полицях магазинів, аж до наступного дня, як ви подумаєте «треба гороху купити, давно вже про цей рецепт від «ЕКОР» думаю».

  298
  Калорійність
  20.5 г
  Білки
  11.2 г
  Харчові волокна
  2 г
  Жири
  49.5 г
  Вуглеводи
  Користь гороху

  Користь гороху визначається великим вмістом рослинного білку, клітковини та високою концентрацією вітамінів групи В.

  По вмісту протеїну, горох порівнюють з м’ясом, тому, досить часто ця крупа стає невід’ємною частиною раціону вегетеріанців та веганів.

  А завдяки харчовим волокнам у зернах гороху – сповільнюється процес травлення та підіймається рівень гормонів, які зменшують апетит.

  Харчова цінність (КБЖУ) на 100 гр.
  % від ДН
  Білки
  20.5 г
  22.28 %
  Жири
  2 г
  2.99 %
  Вуглеводи
  49.5 г
  35.61 %
  Харчові волокна
  11.2 г
  56 %
  Калорійність
  298 ккал
  19.52 %
  cooking
  Спосіб приготування

  Горох колотий, шліфований від торгової марки «ЕКОР» – на 100% натуральний продукт та є чудовою основою, як для щоденного меню, так і дитячого, спортивного, вегетаріанського чи дієтичного харчування.

  Які страви з гороху приготувати та з чим їх поєднувати Ви знайдете за посиланням.

  Замовити продукцію

   banner