Зворотний зв’язок

  product product

  Крупи ячмінні

  Фасування:
  900 г
  40 кг
  13 грн *
  Замовити
  * - рекомендована ціна продажу
  Умови оплати і доставки

  Ячна крупа – джерело клітковини та фосфору, завдяки яким нормалізується робота шлунково-кишкового тракту, забезпечується хороший обмін речовин в організмі та підтримка діяльності мозку.

  Крупи ячмінні (ячні) від торгової марки «ЕКОР» – це ретельно очищені, подроблені частинки зерна ячменю без висівок, попередньо звільнені від квіткових плівок, плодових оболонок, що мають вигляд білих або злегка жовтуватих гранул-крупинок різної форми.

  На відміну від перлових круп – ячмінні (ячні) крупи не піддаються шліфовці та поліровці.

  322
  Калорійність
  10.4 г
  Білки
  8 г
  Харчові волокна
  1.3 г
  Жири
  71.7 г
  Вуглеводи
  Користь ячменю

  Завдяки відсутності процесів шліфування та полірування у процесі виробництва – ячмінні (ячні) крупи наділені великою кількістю клітковини, що позитивно випливає засвоєння жирів та вуглеводів.

  Ячмінь звичайний містить близько 10% від добової норми рослинного білку, що робить його особливо поживною та ситною стравою в щоденному раціоні.

  Харчова цінність (КБЖУ) на 100 гр.
  % від ДН
  Білки
  10.4 г
  6.3 %
  Жири
  1.3 г
  2.17 %
  Вуглеводи
  71.7 г
  28.68 %
  Харчові волокна
  8 г
  40 %
  Калорійність
  322 ккал
  10.73 %
  cooking
  Спосіб приготування

  Крупи ячмінні (ячні) від торгової марки «ЕКОР» – це на 100% натуральний продукт, осередок клітковини, поживних мікроелементів та хороша база для побудови здорового щоденного раціону усієї родини.

  Як смачно приготувати ячну кашу та в які страви додавати ячмінні крупи шукайте у розділі «Рецепти» або переходьте за посиланням.

  Замовити продукцію

   banner