Зворотний зв’язок

  product product product

  Крупи гречані

  Фасування:
  900 г
  10 кг
  50 кг
  25 грн *
  Замовити
  * - рекомендована ціна продажу
  Умови оплати і доставки

  Гречка ядриця – натуральний продукт з унікальним співвідношенням показників харчової цінності та калорійності. Гречані крупи містять близько вісімнадцяти незамінних амінокислот та велику кількість рослинного білка, який є відмінним доповненням або замінником тваринних білків.

  Крупи гречані, швидкорозварювані від торгової марки «ЕКОР» – це добірні, чисті гречані зерна високої якості, вирізняються серед інших круп трикутною формою та темним кольором, що проявляється завдяки процесу гідротермії (термічного пропафрювання під тиском).

  Високий ступінь очистки зерна гречаної крупи марки «ЕКОР» досягається завдяки процесу фотосепарації на високотехнологічному сортувальному обладнанні, яке допомагає убезпечити продукцію від домішок та забруднювачів і отримати в результаті крупу, яка задовольняє найсуворіші вимоги щодо безпеки та чистоти продуктів харчування.

  329
  Калорійність
  12.6 г
  Білки
  12 г
  Харчові волокна
  2.6 г
  Жири
  68 г
  Вуглеводи
  Користь гречки

  Окрім високого вмісту рослинного білка та наявності вісімнадцяти незамінних амінокислот – у гречці багато магнію та заліза, які корисні для серця та системи кровотворення.

  А здатність цієї крупи понижувати рівень цукру в крові та низький рівень глікемічного індексу роблять гречку надзвичайно цінним продуктом для людей з цукровим діабетом.

  Харчова цінність (КБЖУ) на 100 гр.
  % від ДН
  Білки
  12.6 г
  7.64 %
  Жири
  2.6 г
  4.33 %
  Вуглеводи
  68 г
  27.2 %
  Харчові волокна
  12 г
  60 %
  Калорійність
  329 ккал
  10.97 %
  cooking
  Спосіб приготування

  Крупи гречані, швидкорозварювані від торгової марки «ЕКОР» – на 100% натуральний український продукт, джерело повільних вуглеводів, лідер серед злаків та незамінна основа раціону кожного.

  Найсмачніший спосіб приготування та корисні страви, які можна приготувати з гречки шукайте у розділі «Рецепти з гречки» або переходьте за посиланням.

  Замовити продукцію