Зворотний зв’язок

  product

  Кутя

  Фасування:
  900 г
  40 кг
  13 грн *
  * - рекомендована ціна продажу
  Умови оплати і доставки

  Пшенична каша вважалась однією найкорисніших страв ще з давнини. З покоління в покоління люди передавали, що пшенична каша може продовжити молодість і зберегти міцність здоров’я на довгі роки. Страву із «золотих» зерен подавали на стіл на всі випадки життя: на народження, хрестини чи похорон. Кашу їли під час Різдвяного та Великого постів та інших великих свят.

  Кутя торгової марки «ЕКОР» – це шліфовані зерна вищого ґатунку сортів м’якої пшениці.

  Особливістю є шліфування зерна від зовнішньої оболонки, що дозволяє швидко і корисно приготувати страву без попереднього замочування крупи у воді. А очищення від забруднень та велика степінь відсіювання неналежних зерен дозволяє на виході отримати крупу відмінної якості, яка дозволяє приготувати справді поживну і смачну страву.

  326
  Калорійність
  12.5 г
  Білки
  9 г
  Харчові волокна
  0.7 г
  Жири
  71.8 г
  Вуглеводи
  Користь куті

  У продуктах із цільного зерна високий вміст харчових волокон – саме від клітковини, відзначають дослідники, величезна користь здоров’ю. Також у цільнозернових продуктах багато інших корисних фітохімічних речовин, жирних кислот, амінокислот, вітамінів та мінералів.

  Пшениця насамперед є джерелом вуглеводів, які складають 85% її складу. Організм розщеплює їх на глюкозу, яка повільно потрапляє в кров і живить клітини енергією. Пшенична крупа допомагає нормалізувати кислотно-лужний баланс організму, а завдяки високому вмісту холіну – покращується робота органів травлення та знижується рівень холестерину в крові.

  Харчова цінність (КБЖУ) на 100 гр.
  % від ДН
  Білки
  12.5 г
  7.58 %
  Жири
  0.7 г
  1.17 %
  Вуглеводи
  71.8 г
  28.72 %
  Харчові волокна
  9 г
  45 %
  Калорійність
  326 ккал
  10.87 %
  cooking
  Спосіб приготування

  Крупи пшеничні від торгової марки «ЕКОР» – це на 100% натуральний продукт та чудове дієтичне джерело енергії.

  Рецепти смачних страв, а особливо Різдвяної куті з пшеничної крупи, шукайте у розділі «Рецепти» або переходьте за посиланням.

  Замовити продукцію

   banner